Кошик
547 відгуків

Як правильно вибрати репітер для посилення мобільного інтернету?

Як правильно вибрати репітер для посилення мобільного інтернету?

Призначенням такого пристрою, як репітер, є посилення сигналу в місцевостях із поганим покриттям. Для того щоб обрати ретранслятор для посилення мобільного інтернету, потрібно ознайомитися з основними критеріями вибору даного приладу. Правильний вибір є гарантом хорошого посилення стільникового сигналу.

Напевно, кожен користувач смартфона не раз стикався з такою ситуацією, коли зникає зв'язок у самий непідходящий момент. Безперебійного інтернету особливо потребують люди, діяльність яких передбачає телефонні дзвінки та роботу з онлайн-проектами. Для вирішення цієї проблеми фахівці рекомендують купити підсилювач мобільного сигналу 4G/3G, призначений для коригування та покращення стільникового зв'язку.

Як вибрати репітер для інтернету

Репітер є приладом, який сприяє посиленню сигналу 2G, 3G, 4G/LTE. Для кожного варіанта характерний свій діапазон функціонування:

  • 2G-900/1800 МГц – покупка такого варіанту дозволить забезпечити якісний голосовий зв'язок.

  • 3G-900/2100 МГц – це оптимальне рішення для IP-телефонії та месенджерів.

  • 4G/LTE-800/900/1800/2600 МГц – вільне спілкування голосовим способом, використання всього мобільного функціоналу, перегляд фільмів та спортивних трансляцій без перебоїв у високому форматі.

Слід розуміти, що прилади функціонуватимуть на верхній частоті навіть у разі вловлювання мінімального сигналу. Наприклад, якщо на 1800 МГц телефон видає повний сигнал, а 2600 МГц показує одне відділення, робота девайса буде здійснюватися на останньому діапазоні, незалежно від перемінних.

Як визначити рівень стільникового сигналу?

Є декілька методів вимірювання показників. Відповідно до отриманих даних, підбирається 4G репітер.

  1. Побутовий спосіб. Ця методика полягає у вимірі рівня сигналу мережі у двох місцях. Першим місцем є точка, яка передбачає найчастіше використання телефону. Під другою локацією мається на увазі контрольне місце вимірювання. Наприклад, в першу чергу роблять виміри у приміщенні, після чого на вулиці. Для даного методу не характерна висока точність, його можна використовувати більше для отримання загальних даних у тому чи іншому місці.

  2. Просунутий спосіб передбачає використання певних програм на телефоні. Програма «сканер», яку можна завантажити на мобільний пристрій, допоможе визначити рівень сигналу у різних частотних колах. Для скачування відповідних додатків потрібно скористатися Google Play або AppStore.

  3. Точна методика. Завдяки такому діагностичному приладу, як аналізатор спектра, можливий аналіз усіх частотних діапазонів у сфері реального часу. Процедура передбачає виведення даних на екран у вигляді гістограми. Для приладу характерна діагностика сигналу з погляду амплітуди частоти та рівнів. Апарат складається із блоку управління і аналізу інформаційних даних, виносної антени. Такий виріб є дуже точним пристроєм обробки сигналів в діапазоні 9 КГц - 3 ГГц. Також можливе використання більш просунутих варіантів.

Важливо зауважити, що остання методика є найточнішою і в той же час найдорожчою. Ціна на якісний пристрій у кілька разів дорожча за вартість середнього смартфона. Здебільшого таких приладів потребують певні підприємства, їх найчастіше використовують на умовах оренди.

Отримавши інформацію, можна розпочати розрахунок коефіцієнта посилення (КУ) ретранслятора. Цей параметр є обов'язковим критерієм вибору.

Потужність підсилювача

Розраховуючи характеристики потужності репітера, керуються такими параметрами:

  • показник посилення зовнішньої антени;

  • показник посилення антени внутрішнього типу;

  • якість мобільного покриття;

  • втрата сигналу на кабелях від приладу до зовнішнього антенного пристрою.

Щоб визначити «КУ» репітера, необхідно підсумувати показники посилення двох антен і відняти від отриманого числа втрати на кабелі та значення якості стільникового сигналу.

Також можна скористатися і більш простим способом, який передбачає вимірювання рівня сигналу в тій місцевості, де планується встановлення зовнішньої антени мімо 4g або іншого підсилюючого пристрою.

Принцип дії та комплектація

репітер 4g

За принципом роботи репітер має схожість з двонаправленим підсилювачем. Обробка передбачає кілька рівнів:

  • вловлювання сигналу зовнішньою антеною;

  • обробка репітером, посилення та коригування отриманої інформації;

  • передача покращених даних на внутрішній антенний пристрій;

  • передача сигналу внутрішньою антеною на мобільні гаджети, ПК.

Стандартна комплектація підсилювача:

  • репітер мобільного інтернету 4G/3G;

  • зовнішня та кімнатна антени;

  • блок живлення;

  • з'єднувальні проводи.

Купити репітер для інтернету за вигідною ціною можна на сайті нашої компанії 4G-mereja.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner