Кошик
481 відгук

3G\4G модеми

Мобільний 3G\4G модем

Інтернет-технології стрімко розвиваються, забезпечуючи доступ до глобальної мережі практично повсюдно. Втілити цю ідею допомагають 3G 4G модеми, які використовують SIM-картки звичних нам мобільних операторів.

Достатньо вставити цим картку в мобільний модем і підключити до комп'ютера або роутера, оснащеного USB-портом, щоб зручно користуватися інтернетом. Якщо в першому випадку ви зможете заходити в глобальну мережу лише через комп'ютер, то в другому з будь-якого пристрою, підключеного до маршрутизатора.

Переваги

Якщо ви думаєте купити 3G модем, але все ще сумніваєтеся, ознайомтеся з його перевагами:

 • легкий та компактний пристрій зручно носити та возити з собою;
 • гарне покриття 3g/4g стільникового зв'язку в Україні;
 • приваблива вартість;
 • великий вибір моделей;
 • стильний дизайн.

3G модем: особливості вибору

Для отримання швидкісного інтернету важливо правильно вибрати оператора мобільного зв'язку. Що стосується самого пристрою, ви можете зупинитися на одному з таких варіантів:

 1. 3g USB-модем - це флешка, в яку можна вставити сім-карту мобільного оператора, а потім підключити до ноутбука або комп'ютера через USB. Такий модем відрізняється бюджетною вартістю, але не надто швидкою передачею даних. Однак звичайному користувачеві, який читає новини в інтернеті та переглядає соціальні мережі, її більш ніж достатньо.
 2. Wi-Fi роутер 3G - це теж мобільний модем, але той, хто вміє роздавати інтернет різним пристроям у бездротовій мережі. З ним у вас буде досить швидкий інтернет: передача може здійснюватись зі швидкістю 42,2 мегабіт за секунду. (Якщо ви хочете велику швидкість, вибирайте роутер 4G, здатний передавати дані за 100 мегабіт за секунду. Тим більше, що до нього можна підключити додаткову антену, а це дозволяє користуватися швидким інтернетом навіть у місцях з поганим сигналом.)
 3. Компактний модем 3G - це невеликий гаджет, який стане вам у нагоді в поїздках і подорожах, а також при перебоях зі звичайним дротовим інтернетом.

Вибираючи 3g модем під цим карту, враховуйте можливість підключення до пристрою додаткової антени, яка посилює сигнал. Навіть у районах з дуже поганим зв'язком ви зможете без проблем користуватися інтернетом, оскільки 3g модеми із зовнішньою антеною підвищує швидкість передачі у кілька разів.

4G модем для мобільного інтернету

За аналогією з вищеописаними гаджетами 4G модем забезпечує доступ до інтернету за допомогою мобільних мереж і теж виглядає як звичайна флешка. Ви можете підключити його до комп'ютера, ноутбука, телевізора, маршрутизатора та спокійно користуватися інтернетом через ці пристрої. Основна відмінність від 3G – це більш висока швидкість.

Чим хороші модеми 4G:

 1. Це маленькі легкі пристрої, які не займають багато місця та зручні у транспортуванні. Ви можете розміщувати їх вдома чи на роботі, носити із собою або возити до поїздок.
 2. 4G модеми по-справжньому універсальні: вони дають можливість користуватися інтернетом не лише через мережі українських мобільних операторів, а й через мобільні мережі.
 3. Найважливіша перевага 4G – висока швидкість передачі інформації (100 мегабіт за секунду та більше).

Універсальний USB модем 4g

Забезпечує доступ до ін-ту лише на одному пристрої (це може бути ноутбук, персональний комп'ютер, телевізор чи інший апарат, але лише один). При необхідності 4g модем з USB можна переставляти з одного пристрою на інший: спочатку попрацювати на ноутбуці, а потім переглянути кіно по телевізору.

4g модем Wifi

Якщо потрібно інтернет відразу на кількох пристроях - ноутбуці, телевізорі, смартфоні, планшеті, варто придбати мобільний модем з модулем WiFi. 4g Wifi роутер підключається до комп'ютера через USB, а за допомогою адаптера його можна підключати і до електромережі, і прикурювача в машині.

4g модем із зовнішньою антеною

Якщо ви знаходитесь в місті з хорошим покриттям та великою кількістю базових мобільних станцій, додаткова антена вам не потрібна. Однак у глухих куточках або віддалених від центру районах, де відстань між базовими станціями перевищує п'ять кілометрів, антена, що підсилює, дуже знадобиться. Крім того, її використанням має сенс у містах із дуже щільною забудовою багатоповерхових будинків, які заглушають сигнал. У цих випадках варто купити модем 4g, який передбачає підключення зовнішньої 4g антени.

Автомобільний модем

Що потрібно врахувати при виборі такого гаджета:

 1. Як саме ви використовуватимете 3g/4g модем в автомобілі - для читання новин та спілкування в чатах або для скачування об'ємних файлів та перегляду відеороликів? У першому випадку вам підійде простий пристрій бюджетної вартості, у другому знадобиться потужніший варіант.
 2. Вибираючи модем у машину, враховуйте маршрут автомобільних поїздок: ви їздитимете всередині країни чи виїжджатимете за кордон?
 3. Якщо основна частина поїздок припадає на міста з гарним покриттям, вам не знадобиться зовнішня антена, проте, виїжджаючи за місто, варто подбати про посилення сигналу.

Чому варто купити 3G/4G USB модем у нашому інтернет-магазині


Магазин 4G-mereja пропонує широкий асортимент якісних пристроїв для зручного та швидкого доступу до високошвидкісного Інтернету. Наші спеціалісти докладно проконсультують вас і допоможуть підібрати мобільний USB модем із оптимальними характеристиками. Сплатити товар можна будь-яким зручним способом, отримати в будь-якому населеному пункті України. Вас неодмінно порадують наші ціни, якість товарів та рівень обслуговування!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner