Кошик
503 відгуків

Тарифи

Тарифи для мобільного 4G інтернету

Стільниковий зв'язок та швидкісний інтернет – це невід'ємні складові життя сучасних людей, тому українські мобільні оператори пропонують своїм клієнтам відмінний вибір вигідних тарифних планів.

Разом з початком розвитку 4G інтернету на території нашої країни стрімко зростала кількість використовуваного трафіку. Мобільні оператори розробляють різноманітні тарифні плани, пропонуючи своїм клієнтам різну кількість доступного трафіку.

Стартові пакети для мобільного інтернету

Усі оператори GSM в Україні пропонують своїм клієнтам чудовий асортимент вибору тарифів. Так, кожен користувач має можливість купити стартовий пакет та вибрати тариф відповідно до бюджету та особистих потреб у трафіку.

Однією з головних вимог до тарифного плану є наявність безкоштовного швидкісного інтернету в рамках тарифу. Тому, перш ніж купити стартовий пакет, люди аналізують, наскільки вигідним буде його використання, беручи до уваги суму щомісячної абонентської плати та пропонованого обсягу трафіку на інтернет.

Стартовий пакет Київстар

Компанія користується популярністю серед абонентів в Україні, вона пропонує мобільний інтернет на частотах 1800 МГц. Стартовий пакет Київстар інтернет безлімітний 4G має такі особливості:

  • невелика кількість обмежень. Можна купити модем 4g та використовувати інтернет на декількох пристроях;
  • у години активності клієнтів швидкість інтернету може знижуватися;
  • абонплата трохи дорожча, ніж в інших операторів. Але з огляду на пропонований обсяг трафіку вона цілком виправдана.

Тарифи Vodafone

Компанія посідає друге місце у рейтингу найпопулярніших мобільних операторів. У тендері з розіграшу частот вона також не посіла перше місце, поступившись Київстару. Стартовий пакет Водафон обпікся, надавши безлім 3G для своїх користувачів, тому з 4G вони вирішили вибрати іншу стратегію. Швидше за все, Vodafone запровадить такі нововведення в роботі:

  • зменшить обмеження: можна буде завантажувати у торренті, роздавати інтернет тощо;
  • збільшить абонентську плату, встановивши ціну як в інших компаній.

Внаслідок цього, швидкість інтернету може значно знизитися, але зараз Водафон все-таки дотримується обраної стратегії в роботі. Тому багато хто вирішує купити стартовий пакет Водафон безліміт на інтернет, віддаючи перевагу даній компанії.

Стартовий пакет Lifecell

Лайф практично не пропонує безлімітних тарифів для своїх клієнтів, чим відрізняється від своїх конкурентів. При цьому стартовий пакет "Лайф" користується популярністю серед жителів України. Компанія розробила безліч тарифних планів, розібратися з якими під силу далеко не кожному.

Купити стартовий пакет Лайф – значить отримати хороший швидкісний інтернет у великих населених пунктах, але 4G зв'язок у деяких містах залишає бажати кращого.

Звичайно, можна поставити собі за мету, вивчити всі пропозиції від операторів і вибрати найбільш підходящий для себе тариф. Але набагато простіше і швидше довіритися професіоналам та скористатися їхньою допомогою у виборі пакету. Фахівці магазину 4G-mereja допоможуть вибрати найкращий та ексклюзивний тариф для мобільного інтернету, відповідно до вимог клієнта. Також у нас можна замовити 3g 4g Wi fi роутер за вигідною ціною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner