Кошик
503 відгуків

4G антени

4G антени для посилення інтернету та мобільного сигналу

4G - це з'єднання нового покоління, яке підтримується все більшим числом роутерів та модемів. Величезна кількість реальних та потенційних користувачів прагнуть удосконалити обладнання для 4g інтернету або придбати потужний швидкісний модем 4G, здатний стабільно працювати у будь-якому куточку України та за кордоном. Однак ні для кого не секрет, що стовідсоткова стабільність сигналу можлива лише при використанні антени 3G / 4G для інтернету.

Коли потрібна антена підсилювач 3g/4g?

Українські мобільні оператори розширюють покриття мереж, а інтернет-провайдери націлені на постійне вдосконалення зв'язку. Але, незважаючи на це, ще не всю територію України охоплено якісним стабільним покриттям. На базових станціях спостерігається максимальне завантаження, що не дозволяє отримати ідеальний по чистоті та стабільності сигнал. У зв'язку з цим, можна виділити кілька умов, коли вам точно знадобиться антена, що підсилює:

  • у вашій місцевості сигнал завжди низької якості;
  • зв'язок часто обривається, а файли під час завантаження підвисають;
  • у пік активності користувачів швидкість передачі стає низькою.

Якщо сигналу у вашій місцевості немає, то його не вдасться посилити за допомогою антени (за деякими винятками). В даному випадку доцільно перевірити, чи є покриття інших операторів вашої території.

Спрямовані антени

Це найбільш потужні 4G антени для інтернету – вони максимально посилюють та стабілізують сигнал. Їх мінусом є складність налаштування, яка має на увазі точну фіксацію і наведення на найближчу базову станцію зв'язку. Основна перевага – можливість ловити зв'язок на відстані до десяти кілометрів від БС, що особливо важливо для сіл та заміських котеджів. У межах цієї відстані спрямована антена 4G здатна організувати інтернет з'єднання навіть у тій місцевості, де немає сигналу.

Всеспрямовані моделі

Даний вид антен для 4G відрізняється простим налаштуванням: їх не треба фіксувати під певним кутом або в якомусь особливому місці, щоб максимально покращити сигнал. Такі пристрої часто використовуються в автомобілях, оскільки легко встановлюються на машині за допомогою магнітної основи і прямо в дорозі стабілізують та посилюють сигнал.

Панельні антени

Характеристики панельних антен 4g знаходяться посередині між показниками спрямованих та всеспрямованих. Їх не доводиться налаштовувати на конкретну базову станцію, але все ж таки установка не така проста, як у попереднього варіанту. Що стосується посилення, воно поступається ефективності спрямованих пристроїв, але вище, ніж у всеспрямованих.

Кімнатні

Це різновид моделей спрямованого типу, що характеризується меншим коефіцієнтом посилення та використовується всередині приміщень міських будинків та квартир. Як правило, її встановлюють на підвіконні та направляють на найближчу БС.

3G та 4G антени: основні відмінності

Принцип роботи даних пристроїв аналогічний, але є деякі відмінності:

  • сигнали приймаються різних частотах: для 4G - це 1800 герц чи 2600 герц, а зовнішні 3G антени працюють на частоті 1900 герц;
  • на відміну від 3G, антени 4G можуть оснащуватися двома вхідними кабелями.

Де придбати антени для 4G модемів?

У нашому інтернет-магазині 4G-mereja представлений широкий асортимент антен для інтернету 4g за доступною вартістю. Також ви можете придбати мобільний вай-фай роутер, 3g 4g модем та інше обладнання, здатне забезпечити якісний, стабільний, швидкісний інтернет. Перед замовленням можна проконсультуватися з нашими фахівцями для підбору потрібного пристрою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner