Кошик
481 відгук

3G/4G wifi роутери

3G 4G Wifi роутери

Інтернет-технології розвиваються рік у рік, радуючи нас новими досягненнями, серед яких – швидкісний мобільний інтернет. З його допомогою можна користуватися глобальною мережею або працювати у віддаленому режимі будь-де без будь-яких проводів. Все, що потрібно для комфортного доступу до інтернету – купити мобільний вай фай роутер 4G.

Мобільний 3g 4g Wifi роутер із сім картою - що це?

Зовні мобільний Wi-fi роутер нагадує просту флешку або звичний нам мобільний телефон. У нього вбудовується модем 4G і модулі вай фай, за допомогою яких можна не тільки користуватися інтернетом, але і роздавати його іншим пристроям в мережі. Принцип роботи досить простий: 3G 4G роутер з цим карткою мобільного оператора ловить його зв'язок і забезпечує вам доступ в інтернет. Також він створює власну вай-фай мережу, щоб підключати інші пристрої – телевізор, ноутбук, смартфони, планшет. Таким чином, ви можете скористатися ними одночасно - дивитися відео, працювати, грати в онлайн-ігри і т.д.

Мобільні 3g 4g wifi роутери є дуже компактними, що дозволяє легко перевозити їх і навіть носити в кишені. Як правило, вони оснащуються вбудованим акумулятором і можуть працювати без заряджання від чотирьох до десяти годин (час залежить від конкретної моделі).

3G/4G роутер: особливості пристроїв

Цей виріб оснащений вбудованими модемами 3G і 4G і роздає інтернет по мережі вай-фай для різних пристроїв. Радіус дії портативних моделей дещо нижчий, але, як правило, вони використовуються в поїздках або у випадках тимчасових перебоїв з інтернетом, тому створюють достатнє забезпечення.

Різні моделі вай фай роутерів 3g/4g підключаються за допомогою модуля для сім карти до GSM операторів (Київстар, lifecell, Водафон, Utel) або до CDMA (наприклад, Інтертелеком).

Вибір 3G 4G wifi роутера

Вибираючи 3g/4g wifi роутер, варто керуватися тими завданнями, які він має виконувати.

  1. Якщо вам потрібен доступ до мобільного інтернету час від часу, а для користування цілком підходить середня швидкість, можна купити 3g Wi-fi роутер з підключенням через USB. Поєднуючи такий модем з ноутбуком, ви отримаєте доступ до інету і створите мережу вай-фай для інших пристроїв.
  2. Якщо потрібна висока швидкість для багатьох пристроїв та більш тривалий режим роботи (від 10 до 12 годин), відмінним рішенням стане мобільний 3g/4g wi-fi роутер. Потужності такого пристосування та якості з'єднання можуть позаздрити навіть провайдери дротового інтернету. Відмінний сигнал, висока швидкість, зручність використання, компактність – ось його головні переваги. Це чудовий варіант для сімейних поїздок на відпочинок чи подорож.
  3. Також можна використовувати стаціонарний роутер з USB для 3g модему: таке підключення забезпечує радіус дії до ста і навіть ста п'ятдесяти метрів. Підключаючи 3G до роутера через порт, ви отримуєте відмінну швидкість і стабільне з'єднання - підходящий варіант для створення доступу до ін-ту на дачі та в заміському будинку.

Розглянемо, які бувають види пристроїв.

Кишеньковий wi-fi роутер

Завдяки компактним розмірам та легкій вазі багато моделей невеликих вай-фай роутерів називають «кишеньковими». Їх справді можна носити в кишені і завжди мати під рукою для підключення до ноутбука, смартфона, планшета, рідера, телевізора. Пристрій приймає сигнал із мережі провайдера та роздає за допомогою особистої мобільної мережі.

Купити кишеньковий вай-фай роутер для підтримки стабільного зв'язку з потрібними вам людьми, будь то члени сім'ї або співробітники вашої компанії. Цей пристрій дозволить не лише комунікувати, а й ефективно контролювати робочий процес у віддаленому режимі.

Стаціонарний 4G роутер із сім картою

Даний пристрій є вай-фай маршрутизатор з модулем LTE 4G, що працює від мережі електричного живлення. Стаціонарний роутер 4G працює за рахунок мереж мобільних операторів та забезпечує швидкість передачі від 100 мегабіт за секунду.

Найчастіше стаціонарний 4g wifi роутер встановлюють на дачах, у заміських котеджах, на складах та у виробничих будинках, коли потрібно забезпечити швидкісним інтернетом багато людей. Від мобільного роутера 4G цей пристрій відрізняється високою потужністю вай фай передачі, що дозволяє підключати набагато більше різних пристроїв одночасно. Також стаціонарні маршрутизатори оснащені портами LAN, що дозволяє підключатися по мережному кабелю.

Автомобільний wi fi роутер

По суті, Wifi роутер для автомобіля - це компактний вай-фай модем, який можна підключати до прикурювача або USB-порту, які є в машині. Пристрій призначений для створення доступу до мобільного ін-ту для всіх пасажирів автомобіля (або іншого транспорту) за допомогою роздачі сигналу по власній вай фай мережі. Автомобільний роутер отримує сигнал із мереж мобільних операторів на основі звичайної сім-карти або з мережі інтернет провайдера.

Портативний вай фай роутер

Зв'язок LTE, який був впроваджений в Україні, забезпечив можливість використання портативних вай-фай роутерів для підключення до різних гаджетів. Такі пристрої працюють від акумулятора протягом певного часу (залежно від моделі) без прив'язки до електромережі. Найпросунутіші портативні вай фай роутери оснащені портом для підключення зовнішньої підсилювальної антени 3g 4g. Остання посилює сигнал, що у свою чергу підвищує швидкість передачі та стабільність з'єднання, дозволяючи з комфортом користуватися зв'язком навіть у найвіддаленіших районах з поганим покриттям.

Де можна купити 4G Wifi роутер

У каталозі нашого інтернет-магазину 4G-mereja представлені мобільні 3g 4g wifi роутери. Широкий асортимент товарів дозволить задовольнити будь-яку потребу, а кваліфіковані співробітники швидко підберуть відповідний вам варіант, враховуючи вартість та необхідні характеристики. Щоб уточнити будь-яку інформацію щодо вибору, купівлі, доставки та експлуатації нашої продукції, телефонуйте за контактними номерами телефонів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner