Кошик
495 відгуків

Стаціонарні роутери

Стаціонарні роутери із сім картою

Особливістю стаціонарних 4G wifi роутерів є поєднання таких функцій як бездротовий маршрутизатор і вбудований gsm-модуль, що сприяє роботі з операторами 3G/4G мереж. Можна одночасно використовувати дротовий та бездротовий інтернет, що актуально, якщо зникає сигнал – відбудеться автоматичне перемикання на мобільну мережу.

Стаціонарний 4G роутер, в порівнянні з мобільним варіантом, в основному відрізняється великим розміром, працює від електричної мережі та передбачає наявність додаткових Wan/Lan портів. Стаціонарний роутер 3G/4G сумісний з усіма дротовими провайдерами відповідно з інтернет-протоколом, у бездротовому варіанті використовується стандартна sim-карта, місцем встановлення якої є картоприймач на корпусній частині. Для того, щоб пристрій автоматично підключився до мобільної мережі, немає потреби здійснювати додаткові налаштування.

 

Де використовуються стаціонарні 4G роутери із сім картою

Стаціонарний роутер із сім картою встановлюють в тих місцях, де є необхідність використання даних пристроїв. До таких об'єктів можна віднести приватну нерухомість, офісні приміщення, індустріальні будівлі та інші місця, де потрібний цілодобовий високошвидкісний інтернет. Відмінною особливістю таких маршрутизаторів є більш удосконалені технічні характеристики порівняно з мобільними аналогами. Радіус дії ширший, що сприяє покриттю всієї необхідної площі, наприклад, у квартирі, будинку чи на об'єкті інфраструктури.

 

Особливості вибору

Купуючи стаціонарний роутер 4g для забезпечення високошвидкісного інтернету 24/7, необхідно визначити головні потреби та місце його встановлення.

  1. Для багатьох стаціонарних 3g/4g роутерів характерне використання потужніших антен, порівняно з тими, що передбачені в комплектації. Якщо придбання приладу планується для заміського селища або дачної споруди, де немає стабільного та надійного інтернету, перевагу рекомендовано віддавати антенам спрямованої дії.

  2. При виборі важливо розуміти, чи потрібно підключати роутер до принтера або телефону стаціонарного типу. Багатьом варіантам пристроїв характерна підтримка таких функций.

  3. Кількість потенційних абонентів. Певні моделі дозволяють користуватися високошвидкісним інтернетом великій кількість користувачів - до 128.

  4. Захист інформаційних даних, швидкість сигналу та взаємодія з операторами. Даними нюансами також слід керуватися при виборі настільного 4G роутера. Бажано отримати консультацію фахівця перед покупкою пристрою, оскільки це дасть змогу вибрати найвигідніше рішення.

На сайті інтернет-магазину 4G-merega можна замовити стаціонарний та мобільний wi-fi роутер 4G високої якості. Широкий вибір товарів дозволить вибрати найбільш вигідний варіант, який відповідає будь-яким вимогам клієнта.

 

Стаціонарний 4g WiFi роутер із сім-картою за доступною ціною

Наш онлайн-магазин пропонує широкий вибір стаціонарних 3g 4g wi-fi роутерів для користування бездротовим інтернетом. Фахівці компанії нададуть професійну консультацію та допоможуть підібрати відповідний пристрій. Переважними особливостями сучасних моделей є якісний та сильний сигнал, що дає можливість активно використовувати мережу 4G у будь-яких місцевостях.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner