Кошик
503 відгуків

4G панельні антени

Панельні антени

Панельні антени 4G часто використовуються для посилення інтернету у заміській нерухомості. Залежно від характеристик обраного пристрою можна збільшити швидкість мобільного інтернету на певну величину.

Особливості панельної антени

Відмінними критеріями товарів з цієї категорії є прийом та передача сигналу мобільного зв'язку у різних місцевостях. Це сприяє забезпеченню повноцінного мобільного інтернету в таких місцях як селища дачного типу, оточені лісопосадкою, місцевість у низині, пагорби. Перевага антенного обладнання для посилення сигналу - можливість завантаження великих за об'ємом файлів, перегляд серіалів або прослуховування аудіо треків, використання соцмереж, месенджерів, різноманітних віртуальних сервісів.

Панельні антени мають такі особливості:

 • прямокутне чи квадратне виконання;

 • компактні габарити та тонкий дизайн;

 • хвилевід вбудованого типу, місцем розташування якого виступає внутрішня частина корпусу;

 • немає необхідності налаштовувати обладнання на вежу базової станції;

 • панельна антена mimo 4g має два суміщені підсилювачі, які відрізняються різними типами поляризації. Комплектація кожного суміщеного варіанта передбачає наявність власного кабелю, для підключення до роутера або модему за допомогою традиційного роз'єму;

 • прийом сигналу від усіх мобільних операторів України.

Для 4G пристроїв у разі втрати даних можливий прийом більш застарілого 3G стандарту. Сучасні прилади сприяють забезпеченню високоякісного прийому на великих дистанціях від вишки. Для того, щоб посилити рівень сигналу, рекомендовано встановлення панельної антени максимально високо.

 

Різновиди

Обладнання у вигляді панельних антен 4G/3G можна класифікувати вузькосмуговими та широкосмуговими варіантами. Для першого виду характерне функціонування на єдиній частоті, а для другого – на кількох. Також на сучасному ринку представлені варіанти із технологією Mimo. Особливістю таких моделей є прийом двох дублюючих сигналів, що сприяє підвищенню швидкості передачі даних.

Комплектація деяких GSM антен передбачає наявність герметичного короба, всередині якого встановлено модем. З нього виведено провід з роз'ємом USB для підключення до комп'ютера або роутера. Захистом від втрати сигналу виступає елемент у вигляді витої пари. Вибираючи потрібний варіант, слід звертати увагу на характеристику, яка вказує на рівень посилення сигналу.

 

Панельний тип антен: переваги

Широкий вибір антен 4G МІМО представлений на сайті інтернет-магазину 4G-mereja. Використання такого обладнання має безліч переваг:

 • просте встановлення;

 • потужне підсилення;

 • стійкість до радіоелектронних перешкод;

 • легка вага;

 • широке частотне коло;

 • відмінний зв'язок та велика відстань охоплення.

Комплектація панельних антен передбачає наявність корпусу, який має стійкість до негативних зовнішніх факторів, таких як різниця температур, пошкодження механічного типу, підвищена вологість, ультрафіолетові випромінювання. Використання подібних пристроїв рекомендовано для нерухомості за містом та дачних будівель, а також для квартирних приміщень у місті, розташованих у місцевостях із низьким прийомом сигналу.

 

Купити панельні антени 4G за вигідною ціною

В онлайн магазині 4G-merega можна вигідно купити різні підсилювачі для 3g/4g інтернету, gsm репітер підсилювач мобільного зв'язку та інше обладнання з доставкою по Україні. Для правильного вибору пристрою можна проконсультуватися з нашими фахівцями по телефону.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner