Кошик
508 відгуків

Акумулятори

Акумуляторні батареї для мобільних роутерів та модемів

Мобільний роутер - це пристрій, за допомогою якого можна забезпечити доступ до всесвітньої мережі одразу кільком пристроям у різних місцях. Завдяки такому приладу можна підключити до інтернету всі гаджети, які оснащені функцією бездротового доступу.

На сьогоднішній день 3g/4g роутер став важливим атрибутом для будь-якого будинку чи офісу. Він може виконувати кілька важливих функцій, а саме:

  • забезпечити підключення до інтернету для будь-якого гаджета;

  • захистити локальну мережу від загального доступу;

  • розподілити навантаження між споживачами всередині мережі та ін.

Щоб пристрій безперебійно функціонував, слід потурбуватися про наявність запасного акумулятора. Оригінальна акумуляторна батарея для роутера дозволяє замінити джерело живлення, що розрядилося або вийшло з ладу, і далі користуватися приладом.

 

Особливості вибору акумулятора для 3g/4g роутера

Маршрутизатори працюють завдяки живленню від електромережі. Якщо виникають проблеми з електроживленням, з'являються збої в роботі пристрою. Це можуть бути проблеми з інтернетом у вигляді перепадів швидкості або його повною відсутністю. Як наслідок, може з'явитися безліч проблем, наприклад, перерветься відео урок або важлива онлайн-зустріч. Також може статися збій у роботі системи «розумний дім».

Варто знати про те, що часті та раптові відключення електроенергії можуть стати причиною виходу з ладу маршрутизатора або виникнення серйозних неполадок у його роботі. Запобігти таким проблемам допоможе акумуляторна батарея для 3g/4g роутера. Вона дасть змогу замінити джерело живлення і далі користуватися пристроєм. На сьогоднішній день в магазинах представлена ​​велика кількість роутерів, оснащених батареєю. Такі вироби відрізняються автономністю, тому можуть працювати, незважаючи на проблеми, які можуть виникнути в електромережі.

У каталозі нашої компанії представлений чудовий асортимент товарів. У нас можна вибрати запасний акумулятор для роутера 3g/4g за найкращою ціною в Україні. Така покупка виправдає вкладення і дасть змогу підключати пристрої до інтернету незалежно від того, де ви знаходитесь. Так, можна переглянути улюблений фільм у парку або провести онлайн зустріч із партнерами на березі моря. Безперервна подача сигналу забезпечить хорошу, постійну швидкість, без перепідключення та «підвисання».

 

Купити акумулятор для 3g роутера у магазині 4G-mereja

Щоб акумуляторна батарея для мобільного роутера чи модему порадувала свого власника безперебійною роботою, варто купити її у перевіреного, сумлінного продавця. Магазин 4G-mereja пропонує широкий асортимент товарів високої якості, у тому числі модем для мобільного інтернету. Ми пропонуємо своїм клієнтам продукцію за вигідними цінами. Зручний інтерфейс, високий рівень сервісу, акції та програми лояльності приємно здивують кожного клієнта. Гарантуємо швидку відправку обраною транспортною компанією.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner