У сучасному світі люди не уявляють своє життя без корисних гаджетів для зв'язку. Однак їхня некоректна робота може викликати неприємні емоції. Погодьтеся, мобільний телефон із затримкою сигналу здатний вивести з рівноваги. Якщо причина в несправності базових станцій, то тут нічого не вдієш. У деяких випадках причиною поганого сигналу може стати мобільний гаджет.
Перевірити якість сигналу можна, зателефонувавши за певним номером, який надає оператор. Переконавшись, що він дійсно слабкий, можна спробувати один із способів посилити сигнал мобільного телефону, який наведено нижче:
Перевірити гаджет на наявність пошкоджень. Необхідно спробувати візуально виявити сліди фізичних пошкоджень телефону ззовні та всередині. За наявності дефектів доведеться звертатися до хорошого технічного фахівця. Якщо ж девайс цілий, то можна спробувати скористатися одним із поширених способів посилення сигналу мобільного зв'язку в домашніх умовах.
Увімкнути режим польоту або перезавантажити телефон. У деяких випадках єдиним способом усунення багів є перезапуск гаджета. Ви можете вимкнути пристрій на деякий час, а потім його ввімкнути, або просто вибрати перезавантаження, якщо телефон потрібний вам саме у цю хвилину.
Підключити гаджет до мережі Wi-Fi для здійснення дзвінків. Якщо попередній спосіб не приніс бажаного результату, то можна здійснювати дзвінки за допомогою спеціальних додатків, підключившись до найближчого роутера. При цьому тип прийому, який ви отримуєте на телефоні, перестає мати значення.
Поліпшити розташування. Однією з найпоширеніших причин поганого сигналу є місцезнаходження. Такий неприємний момент спостерігається, коли людина знаходиться у надміру замкнутому просторі, наприклад, у підвалі, напівпідвальному приміщенні, на паркінгу, у приміщенні з товстими стінами. Важливо враховувати, що багато матеріалів (бетон, цегла, дерево) здатні створювати перешкоди радіохвилям. У сільській місцевості, а також на об'єктах, які знаходяться далеко від базових станцій, причинами поганої мережі та інтернету є рельєф місцевості, лісонасадження. При цьому «внутрішні» антени гаджетів не в змозі якісно ловити слабкий сигнал. Щоб знайти в приміщенні місце з гарним мобільним зв'язком, можна скористатися допомогою знайомих. Для цього знадобиться тестовий дзвінок, під час якого потрібно пересуватися по будинку та шукати місцезнаходження з найкращим прийомом сигналу.
Оновити програмне забезпечення (ПЗ). Повне оновлення мобільного телефону допоможе суттєво прискорити роботу пристрою. Не варто нехтувати цією рекомендацією, оскільки останні версії ПЗ благотворно впливають на функціонування гаджета в цілому.
Тепер ви знаєте, як посилити сигнал мобільного інтернету на телефоні. Якщо ж ви перепробували всі способи і не отримали жодного результату, то, швидше за все, проблема не у вашому мобільному телефоні. Варто визнати, що у певній місцевості чи конкретному приміщенні недостатньо гарне поширення сигналу оператора стільникового зв'язку.
Установка підсилювача 4G, 3G або GSM дає безліч переваг. Пристрій гарантує хороший сигнал з телефону, покращує стабільність та швидкість з'єднання. Доступні моделі можна легко встановити, прочитавши інструкцію виробника. Позитивним моментом є можливість використання підсилювача у місцях великого скупчення людей.
Підсилювачі мобільного зв'язку 3G, 4G або GSM, а також панельні антени допоможуть назавжди забути про проблеми з прийомом сигналу стільникових операторів, тому ви зможете прийняти важливий дзвінок або зв'язатися з будь-ким у зручний час. При виборі оптимальної моделі рекомендовано враховувати особливості приміщення та функціональні можливості пристрою.