Кошик
495 відгуків

Особливості вибору роутера із сім-картою

Особливості вибору роутера із сім-картою

Роутер під sim карту надає чудову можливість використовувати бездротовий інтернет 3G та 4G у будь-яких місцях, де є мобільний зв'язок. При цьому відсутня потреба в укладанні договорів із місцевими провайдерами кабельного інтернету. Вибір Wi-Fi маршрутизатора із сім картою сьогодні різноманітний, тому в процесі підбору оптимальної моделі труднощів виникнути не повинно. Перед покупкою рекомендовано ознайомитися з типами пристроїв та їх характеристиками.

Що таке роутер із сім картою?

Такий різновид не потребує дротового підключення до інтернету, тому його можна брати з собою в дорогу, на природу, дачу, оскільки підключення відбувається через сім-карту вашого мобільного оператора. Wi-Fi роутер із сім карткою дозволить роздавати інтернет на різні пристрої (смартфон, ноутбук, планшет), при цьому швидкість з'єднання буде близько 100 Мбіт/с. Покупка такого пристрою зробить вас мобільним, позбавить необхідності пошуку мережі WiFi у випадках, коли потрібно терміново відповісти на дзвінок, відправити повідомлення на електронну пошту.

Популярні види

Класичні стаціонарні маршрутизатори є відмінним варіантом для домашнього використання, особливо якщо часто спостерігаються перебої з дротовим інтернетом. Маршрутизатор із сім картою має широкий радіус покриття, який не відрізняється від моделей, що працюють від кабелю Ethernet. Важлива особливість – відсутність необхідності прямого підключення до ноутбука чи комп'ютера. При цьому джерелом передачі даних є sim карта певного мобільного оператора. Роздавати Wi-Fi можна декільком девайсам одночасно.

роутер з сім-картою

Портативні або кишенькові вай-фай роутери із сім-картою є компактними пристроями, які дозволяють організувати мережу Wi-Fi у будь-якому куточку планети, де є покриття 3G та 4G. Перевагою таких різновидів вважається наявність акумулятора великої ємності, тому маршрутизатор можна сміливо брати в подорож, робочу поїздку.

3G/4G модеми зі штекером USB та портом для сім-карти за своєю конструкцією нагадують флешки. Такий варіант, як правило, забезпечує підключення до інтернету лише одного пристрою – комп'ютера чи ноутбука. Передавач Wi-Fi є лише у деяких моделях.

Переваги роутерів із сімкою

Крім основного призначення, роутери мають ще декілька додаткових функцій:

  • організація локальної обчислювальної мережі;

  • створення загального мережевого ресурсу;

  • мережевий екран посилення захисту інформації;

  • функція скидання портів.

Моделі автономного типу мають важливу перевагу – незалежність від джерел живлення. Компактні роутери можна використовувати в місцях із надійним прийомом сигналу.

Недоліки деяких моделей маршрутизаторів

Відсутність підключення до Ethernet-порту суттєво обмежує пристрій в універсальності. Крім того, роутери з акумулятором або батареєю мають обмежений час роботи. Ще один неприємний момент використання компактних пристроїв – обмежена кількість користувачів, яких можна підключити (менше 8). Для використання на великих підприємствах та офісах такий маршрутизатор точно не підійде.

Особливості вибору роутера 4G із сім-картою

як вибрати роутер під сім-карту

Перед тим як вибрати роутер із сім картою, варто визначитися, для яких цілей ви хочете його придбати. Крім того, рекомендовано взяти до уваги такі моменти:

  1. Місцевість, у якій використовуватиметься маршрутизатор. У містах сигнал стійкіший, тому підійдуть пристрої зі стандартними характеристиками. У сільській місцевості або в численних поїздках, де сигнал може перериватися, можуть знадобитися роутери із зовнішньою антеною.

  2. Кількість пристроїв, які можливо під'єднати. Для підключення одного користувача доцільно розглянути мобільні та компактні 3G та 4G модеми зі штекером USB. За більшої кількості користувачів підійдуть стаціонарні або портативні роутери.

  3. Задачі, для яких потрібний роутер під сім-карту. Наприклад, для листування в соціальних мережах, надсилання та читання листів в електронній пошті потрібна невелика швидкість. Більш швидкий інтернет знадобиться для потужних онлайн-ігор, переглядів фільмів, відео-дзвінків. Для збільшення швидкості вдвічі можна підключити зовнішню антену 4G.

  4. Сумісність маршрутизатора з українськими та зарубіжними сім-картами. Цей момент є особливо важливим, якщо ви плануєте поїздки до інших країн.

Це ключові моменти, що дають змогу вибрати і купити роутер із сім картою, який відповідатиме всім критеріям. За наявності питань чи сумнівів краще звернутися до фахівців для отримання консультації, а також допомоги у виборі оптимального пристрою.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner