Кошик
481 відгук

Вибираємо модем 4g для мобільного інтернету Київстар

Вибираємо модем 4g для мобільного інтернету Київстар

Оператор мобільного зв'язку Київстар – визнаний лідер на українському ринку вже понад двадцять років. Його аудиторія налічує тридцять мільйонів людей, багато з яких обирають Київстар у якості основного оператора. Мобільний зв'язок та бездротовий інтернет даної компанії відрізняється високою якістю та гарним рівнем техпідтримки.

Вибираючи 4g модем під сім карту Київстар, враховуйте свої потреби в швидкості інтернету і кількості гаджетів які необхідно підключити, а також особливості використання бездротового зв'язку у вашій місцевості.

 

Бездротовий інтернет нового покоління

Завдяки 4G обладнанню можна підключатися до швидкісного інтернету через мобільні мережі, що зручно не лише в сільській місцевості або в далеких від цивілізації місцях, а й у густонаселених містах. Бездротовий інтернет позбавляє вас необхідності прокладати кабель, а вартість його використання можна порівняти з вартістю дротового з'єднання (у деяких випадках він обходиться навіть дешевше, ніж кабельний).

Ще одна перевага – немає прив'язки до певного місця, що особливо актуально для людей, які часто переїжджають. Використовуючи мобільний інтернет, можна не турбуватися про придбання обладнання та пошук провайдера щоразу, коли ви опиняєтеся на новому місці.

 

Особливості бездротових модемів

Сьогодні бездротовий інтернет в Україні забезпечується за допомогою технології LTE четвертого покоління. Це передбачає швидкість передачі даних до 150 Мбіт на секунду. У деяких ситуаціях мобільний інтернет перевищує за швидкістю кабельне підключення, проте на нього впливають різні фактори, тому стабільність з'єднання та швидкість передачі може змінюватися.

Щоб використовувати мобільну мережу Київстар для отримання бездротового інтернету, потрібне спеціальне обладнання - 4G модем Київстар або роутер. Зазвичай аксесуари останнього покоління можуть підтримувати і нижчі протоколи, наприклад, 4G обладнання підтримує також зв'язок 3G.

Додаткові функції

модем мобільний

Щоб визначити, який модем краще для Київстару і наскільки він підходить для ваших завдань, варто звертати увагу на додаткові можливості девайсу. Наступні функції можуть бути дуже корисними:

  • підтримка різних версій операційних систем;

  • автоматичне налаштування драйверів;

  • наявність спеціального роз'єму для підключення зовнішньої підсилюючої антени;

  • слот для картки пам'яті мікро СД, перехідник для USB.

Крім того, враховуйте розміри та вагу пристрою, дизайн та колір корпусу, особливості інтерфейсу.

 

Як підключити інтернет Київстар через модем

Процедура підключення модему для інтернету Київстар не становить жодної складності і складається з декількох етапів:

  • сім карта для модему Київстар вставляється у відповідний роз'єм;

  • потім ви підключаєтеся до порту usb, щоб девайс увімкнувся;

  • переглядаєте доступні мережі вай-фай та знаходите серед них ваш модем 4g;

  • за запитом у спеціальні поля вводьте номер сім-карти, ім'я користувача і пароль (якщо сім-карта купувалася разом з пристроєм, ці поля можуть бути вже заповненими);

  • можете користуватися інтернетом.

інтернет київстар

 

Чому варто купити модем для Київстар 4g

Мобільний оператор Kyivstar забезпечує користувачам якісний бездротовий зв'язок, у тому числі швидкісний інтернет 4G. Підключитись до мережі нового покоління можна за допомогою 4G модему Київстар, роутера чи смартфона. Якщо вам потрібно виходити в мережу одразу з декількох різних пристроїв, вибирайте мобільний роутер – це оптимальний варіант для заміського будинку, дачі чи сімейної поїздки на відпочинок.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner