Кошик
495 відгуків

Як підключити автомобіль до мобільного інтернету?

Як підключити автомобіль до мобільного інтернету?

Складно уявити життя сучасної людини без доступу до мобільного зв'язку, інтернету. Він потрібний нам скрізь: вдома, в офісі, на прогулянці та навіть у машині. Так, так, авто не є винятком, адже в ньому багато хто проводить достатньо часу. Високошвидкісне з'єднання дозволяє користуватися в машині навігатором, слухати новини або музику, спілкуватися з рідними та знайомими, працювати та обмінюватися файлами. Спробуємо розібратися, як налаштувати інтернет в автомобілі, щоб водій та його пасажири були в мережі скрізь, незалежно від місця знаходження.

 

Як підключити автомобіль до інтернету?

Є кілька способів, як підключити автомобіль до інтернету, що відрізняються зручностями використання, швидкістю, точністю передачі Wi-Fi. Найпростіший варіант – роздача інтернету за допомогою смартфона. Будь-який сучасний гаджет має функцію «Wi-Fi точка доступу», тобто телефон роздає інтернет, використовуючи трафік сім-карти. Є багато різних програм як для Android, так і для IOS, які дозволяють голосом керувати меню телефону: читати та надсилати повідомлення, здійснювати дзвінки, включати карти і т.д.

Цей спосіб найшвидший і економний, оскільки немає потреби в складних налаштуваннях, конфігураціях, купівлі додаткового обладнання. Але працювати такий варіант роздачі інтернету буде тільки там, де чудова мережа, також можна виділити й інші недоліки цього способу. По-перше, смартфон, який роздає інтернет, дуже швидко розряджається. По-друге, потрібен хороший тарифний план на вашій сім-карті з достатнім об'ємом даних, адже ви, по суті, ділитиметеся вашими дорогоцінними гігабайтами. Для цього потрібно купити стартовий пакет Київстар 4G, Lifecell або Vodafon. Ну і по-третє, при вхідному/вихідному дзвінку інтернет з'єднання буде обриватися.

Ефективніший, потужніший спосіб – роздача інтернету через модем в автомобілі. Сьогодні користуються популярністю 3G та 4G модеми, за допомогою яких ви отримаєте інтернет гарної якості, що дозволить дивитися навіть відеоролики, фільми. Модем компактний, не підключається до мережі через кабель, а завантажує інтернет через SIM-картку. Його головна перевага – можливість передавати великі об'єми даних, працювати без підключення до мережі живлення кілька годин.

 

Який модем краще взяти в машину?

автомобільний модем

Вибір модему залежить від оператора мобільного зв'язку, тому потрібно уточнити зону покриття, тарифи, а потім вже на підставі цих показників купити аксесуар. Найпопулярніші оператори на ринку – Vodafone, Київстар та Lifecell.

Сучасний 4G модем для автомобіля підтримує функцію роздачі Wi-fi, має підсилюючу антену. Його можна живити від прикурювача або ноутбука, роздаючи інтернет одночасно до 10 пристроям. Його перевага в тому, що сигнал буде постійним та рівномірним.

Різні моделі мають різні можливості за швидкістю, автономністю, сумісністю з мобільними операторами. Тому, щоб купити підходящий 4G модем у машину, скористайтеся допомогою спеціаліста та підготуйте відповіді на наступні питання:

  1. Навіщо вам потрібен інтернет в авто? Спілкування у соціальних мережах, робота, перегляд відео.
  2. Де ви частіше переміщаєтеся: у місті з гарною мережею чи за містом?
  3. Вам потрібен автомобільний модем для поїздок Україною або за кордон теж?
  4. Скільки людей ви плануєте одночасно підключати: водій та кілька пасажирів? Через які пристрої вони виходитимуть у мережу?

Відповівши вичерпно на ці питання, фахівець допоможе знайти відповідь на питання, який модем краще в машину. А замовити вигідно та надійно автомобільні модеми ви можете у офіційного дилера 4G-merega!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner