Кошик
481 відгук

Спрямовані та всеспрямовані антени: що краще вибрати?

Спрямовані та всеспрямовані антени: що краще вибрати?

В останні роки багато користувачів перебувають у пошуках різних способів посилення мобільного інтернету. Такі пристрої, як антени для мобільних роутерів, це найкраще рішення для посилення сигналу. У цій статті розберемо особливості спрямованих та всеспрямованих підсилювальних пристроїв, а також дізнаємося, що краще вибрати для конкретного випадку.

 

Особливості спрямованої антени

Перед покупкою антени для посилення інтернету 4g необхідно ознайомитися з особливостями цього пристрою.

Щоб отримати необхідний результат у вигляді посиленого сигналу без перешкод, перевагу рекомендовано віддавати спрямованим варіантам підсилювачів.

Під таким пристроєм можна мати на увазі габаритне пристосування, для якого характерний досить високий рівень посилення (дБі). Даний прилад використовується при відомій точці сигналу (базовій станції мобільного оператора) та її відомому розташуванні. В основному, коли необхідне покращення якості сигналу, здійснюється монтаж такого варіанту з наступним направленням у бік базової платформи оператора. Правильна установка спрямованої антени сприяє отриманню ефективніших кінцевих показників. Пристрій фіксується на щоглі до моменту отримання його кращого розташування за допомогою певних тестових прикладень. Для цього антену часто провертають на 10-15 градусів вручну - в цей момент здійснюється фіксація швидкості інтернету.

спрямована антена

У деяких ситуаціях для максимального ступеня поліпшення сигналу необхідна установка не стандартної антени, а спеціальної антенної решітки, комплектація якої передбачає наявність двох спрямованих пристроїв, з'єднаних один з одним за допомогою міжхвильового трансформатора.

 

Всеспрямований пристрій для посилення сигналу: переваги

всеспрямована антена

Говорячи про перелік кардинальних відмінних рис спрямованого і всеспрямованого варіантів, слід сказати, що для останнього характерний збір інформаційних даних як би «по колу» та наявність відповідної кругової діаграми. Для цього підсилювача не потрібне суворе визначення джерела сигналу при установці.

Всеспрямованим антенам можна дати характеристику універсальних пристроїв, які використовуються для забезпечення інтернету на великі дистанції. Також за допомогою всеспрямованих антен можна збільшити якість зв'язку у процесі руху (такий тип пристроїв використовується на автомобілях). В основному такі варіанти компактні за розмірами, мають простіші налаштування і коштують дешевше, порівняно зі спрямованими моделями.

 

Що краще вибрати?

Для того, щоб зробити правильний вибір 4G антени, краще звернутися за допомогою до фахівців, які знають всі особливості таких товарів. У разі, якщо потрібне посилення сигналу від певної базової станції та усунення перешкод, що виникають через навколишні фактори у вигляді будівель або дерев, перевагу рекомендовано віддавати спрямованим антенам.

Плануючи установку пристрою, слід керуватися основними правилами монтажу. Антена для посилення сигналу повинна бути розміщена максимально високо та адекватно налаштована в напрямку базової платформи. Не слід використовувати занадто довгий кабель.

На нашому сайті ви можете вибрати потрібну модель підсилюючого пристрою або відразу замовити мобільний роутер 4G із зовнішньою антеною в комплекті за вигідною ціною.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner