Кошик
508 відгуків

Бездротовий мобільний інтернет для офісу

Бездротовий мобільний інтернет для офісу

У кожному сучасному офісі обов'язково має бути інтернет. За його відсутності це приміщення вже є не офісом, а просто кімнатою для якихось переговорів чи зберігання чогось. Раптово зниклий сигнал інтернету сприяє незручностям і неможливості працювати повною мірою. Щоб уникнути подібних форс-мажорних ситуацій, більшість керівників компаній або фірм обирають бездротове підключення до всесвітньої мережі або обзаводяться подібним варіантом, як резервним. При відключенні основного доступу можна скористатися бездротовим. Це дозволяє безперебійно та ефективно продовжувати роботу.

Бездротовий офісний інтернет має такі переваги:

  1. Не потрібне яке-небудь перевстановлення і перереєстрація мережі, якщо є потреба в зміні дислокації. Для цього достатньо встановити старий роутер чи модем у новому місці. Таким чином, ви не втрачаєте оплачених грошей за послугу та зможете користуватися інтернет-ресурсом у новому офісному приміщенні.

  2. Купити 4G wi-fi роутер або мобільний модем буде актуальним для тих, хто часто буває у відрядженнях. Переваги бездротового підключення пояснюється тим, що можна користуватися інтернетом у готелях, кафе та інших місцях.

  3. Мобільний інтернет в офіс також потрібний на випадок відключення світла. Бездротове підключення дасть змогу не робити перерву в роботі навіть у разі вимкненої електрики, таким чином, фірма не зазнаватиме збитків і успішно продовжить безперебійно працювати. Для цього потрібно правильно підібрати та налаштувати обладнання.

 

Бездротовий мобільний інтернет в офіс: способи підключення

Бездротовий мобільний інтернет до офісу

Сучасні виробники пропонують деякі готові рішення бездротового 4g інтернету для офісу, які можуть використовуватися як основні або резервні джерела.

  • Варіант 1. Роутер, комплектація якого передбачає наявність «довгоживучого» акумулятора та модуля Wi-Fi, підійде для підключення абонентів у діапазоні приблизно 10-20 м. Завдяки таким характеристикам можна протягом максимально тривалого часу користуватися перевагами всесвітньої мережі (до 18 годин) та забезпечити інтернетом не менше ніж 10 абонентів.

  • Варіант 2. Рішення для офісних приміщень середнього та великого типу, де працює велика кількість користувачів. Для таких ситуацій представлені різноманітні стаціонарні роутери, які працюють від електромережі чи зовнішнього акумулятора. До роутера стаціонарного типу підключається usb-модем, що сприяє забезпеченню інтернетом до 25 користувачів. Час роботи визначається конкретними характеристиками вибраної моделі пристрою.

  • Варіант 3. Використовується для офісів, які розташовані за містом, прикріплені до складських приміщень або просто розміщені в місцях з відсутнім сигналом мобільного оператора. Для цього способу характерне використання таких же рішень, як і в першому або другому варіанті, проте в даному випадку завжди додається підсилююча антена. Враховуючи характеристики потужності приладу, можливе забезпечення більш-менш тривалого доступу до всесвітньої мережі для абонентів у більшій або меншій кількості.

Якщо ви знаходитесь у пошуках будь-якого варіанта бездротового підключення, не знаєте, який інтернет вибрати для офісу, рекомендуємо звернутися до фахівців нашої компанії, які підберуть для вас найбільш оптимальне рішення за вигідною ціною.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner