Кошик
503 відгуків

Вибираємо стаціонарний роутер для мобільного 3G/4G інтернету

Вибираємо стаціонарний роутер для мобільного 3G/4G інтернету

Для стаціонарних роутерів характерні переваги, що сприяють забезпеченню інтернету в будь-яких будинках. Стаціонарний 4G роутер дозволяє отримати доступ до мережі інтернет за допомогою кабелю або мобільного зв'язку. Пристрій відрізняється простим монтажем та конфігурацією. Для роботи девайса в стаціонарний роутер потрібно вставити сім-карту або підключити пристрій через кабель. Перевагою параметра Quick Setup є автоматичне визначення потрібного виду підключення з наступним визначенням характеристик для функціонування.

 

Області застосування

Прилади для роздачі інтернету є незамінними пристроями у таких місцях як приватні домоволодіння, квартири, офісні та складські приміщення, об'єкти житлового та нежитлового типу. Високий попит на стаціонарний роутер визначається комфортабельністю пристрою та наявністю корисних функцій. Завдяки стаціонарним 4g роутерам можливе підключення до мобільних інтернет-точок, а також взаємодія з кабельними провайдерами. Це означає те, що роутер можна використовувати як основний пристрій, а також перемикати на сім-карту за відсутності дротового інтернету.

 

Вибираємо стаціонарний роутер

Кращий стаціонарний роутер із сім-картою має надійний корпус, зрозумілу інформативну індикацію та необхідні роз'єми для зовнішніх підключень. Вибираючи пристрій, не варто керуватися лише зовнішнім виглядом девайса, також потрібно звернути увагу на ряд наступних моментів. Покупку слід здійснювати відповідно до конкретних цілей. Для забезпечення інтернетом дачної будівлі або прилеглих територій гарним варіантом стане пристрій з наявністю потужного WiFi та радіусом передачі не менше ніж 100 м.

Також перевагою стане наявність або можливість підключення антени, яка сприяє посиленню сигналу, що є особливо актуальним для мешканців заміських будинків. Завдяки підключенню антени можна збільшити швидкість інтернету для повноцінної роботи, перегляду відео, ігор тощо.

Стаціонарний 4G роутер з антеноюСтаціонарний 4G роутерроутер під сім карту

Ще однією важливою характеристикою, на яку слід звернути увагу при виборі стаціонарного приладу, є сумісність з USB модемами. Цей параметр визначає кількість абонентів, які можуть підключитися за допомогою бездротового способу. Також на сучасному ринку представлені стаціонарні роутери з наявністю вбудованих модемів – встановлення сім-карти здійснюється в сам пристрій.

 

Як налаштувати стаціонарний 4g wifi роутер?

Під первинним налаштуванням приладу мається на увазі досить проста та швидка робота. Перед використанням роутера в спеціальний отвір потрібно вставити сім-карту вибраного оператора з наступним підключенням блока живлення до розетки. Наступним кроком після увімкнення пристрою є підключення wi-fi за допомогою мережі або дроту вита пара. Після цього через будь-який браузер слід відкрити вкладку адміністратора за IP-адресою з наступною авторизацією (логін пароль). Дані для входу нанесені на заводську наклейку на самому пристрої. Так як для прошивки роутера характерне самостійне визначення вставленої сім-карти та створення необхідного профілю підключення до інтернет-мережі, вам потрібно лише внести зміни до налаштувань для використання бездротового інтернету: визначення свого імені wi-fi мережі та пароля для підключення.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner