Кошик
495 відгуків

Як використовувати телефон у якості модему

Як використовувати телефон у якості модему

Плануючи поїздку за місто або на природу, не варто забувати про ноутбук, на якому можна працювати та переглядати фільми. Для того, щоб пристрій безперебійного функціонував, необхідно подбати про підключення до мережі Інтернет. Безумовно, перевагою мобільного зв'язку є різні способи підключення переносних і стаціонарних пристроїв до високошвидкісного інтернету. Однак для цього необхідна покупка спеціальних пристроїв, сім картки або реєстрація в офісному приміщенні. Такі методи не завжди підходять.

Для більш економного та комфортного використання пристрою можна використовувати мобільний телефон, який працює на Android або IOS. У цій темі ми поговоримо про те, як використовувати телефон як модем для комп'ютерних пристроїв за допомогою USB, Wi-Fi або Bluetooth.

 

Як підключити телефон як модем?

Щоб використовувати телефон як модем до комп'ютера, необхідно переконатися, що мобільний гаджет працює на платформі Android чи iOS.

Для того щоб підключити пристрій у вигляді стаціонарної комп'ютерної техніки до смартфону, необхідно використовувати кабель USB для активації функції модему. Однак якщо ви є власником ноутбука, досить просто скористатися функцією wi-fi на мобільному девайсі.

Щоб використовувати телефон як модем для ноутбука, потрібно розібратися з деякими особливостями і опанувати певні навички щодо налаштувань мобільного гаджета та комп'ютерного пристрою.

Спочатку багато користувачів не оцінили переваги використання телефону як пристрою для роздачі бездротового інтернету. Для сучасних смартфонів характерна наявність трьох способів роздачі інтернету:

  • підключити телефон до комп'ютера можна за допомогою кабелю USB;

  • використати функцію wi-fi;

  • bluetooth зв'язок між двома пристроями.

Розглянемо найпоширеніші варіанти.

 

Як увімкнути ЮСБ модем на телефоні

телефон як модем

Для підключення стаціонарного комп'ютера до смартфона знадобиться стандартний USB кабель. Це найпростіше та зручне рішення, якщо потрібне використання телефону як модему. Для комп'ютера стаціонарного типу, що передбачає стандартну комплектацію, не характерний адаптер, що сприяє підключенню пристрою до бездротового доступу wi-fi і Bluetooth.

Щоб підключити телефон до стаціонарного комп'ютера, виконайте такі дії:

  • включення передачі за допомогою зручного способу;

  • підключення телефону до комп'ютера;

  • у мобільному телефоні слід вибрати налаштування в наступній послідовності: "Ще" - "Режим модему" - "USB модем".

 

Підключення телефону як модем через Wi-Fi

Для роздачі вайфаю слід зайти в меню мобільного гаджета, вибравши налаштування "Точка доступу". Далі слід виконати такі дії:

  • потрібно задати ім'я та пароль мережі, якщо є необхідність і вид шифрування;

  • рекомендовано встановити ліміт трафіку для використання з комп'ютера чи інших підключених пристроїв;

  • також рекомендовано задати цифру максимально допустимої кількості підключеної техніки, щоб уникнути перевантаженості мережі.

Для прихильників активного способу життя, мандрівників та любителів заміського відпочинку в якості оптимального рішення для забезпечення інтернетом стане мобільний телефон. Також особливої ​​популярності останнім часом користується 4G модем під сім-карту, який пропонує за доступною ціною наша компанія 4G-mereja.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner