Кошик
501 відгук

Що таке кишеньковий WiFi роутер для мобільного інтернету

Що таке кишеньковий WiFi роутер для мобільного інтернету

Сучасне життя неможливо уявити без інтернету. Люди звикли користуватися ним вдома і на роботі, у кафе та громадському транспорті, під час далеких поїздок та подорожей. Щоб підключатися до високошвидкісного інтернету, багато хто використовує кишеньковий wi fi роутер із сім картою - зручний переносний пристрій, що дає доступ до глобальної мережі без будь-яких дротів.

 

Що таке кишеньковий вай фай роутер

Кишеньковий роутер вай-фай – це компактне переносне обладнання для 4g та 3g сигналів, яке дозволяє створити точку доступу до інтернету відразу для кількох гаджетів.

Невеликий розмір – важлива перевага кишенькового роутера. Ви можете носити його в сумочці або просто в кишені, що зручно не тільки у поїздках, але й на прогулянках. Кишенькове обладнання стане оптимальним варіантом для людей, які ведуть активний спосіб життя та часто подорожують.

 

Як працює кишеньковий вай фай роутер

Цей девайс може працювати в кількох режимах:

 1. Як роутер - аналогічно звичайному стаціонарному маршрутизатору вай-фай.

 2. В режимі клієнта – створює точку доступу до інтернету для будь-якого пристрою.

 3. Як репітер - покращує сигнали, що виходять від іншого роутера, збільшує зону покриття.

 4. 4G/3G - приймає сигнали 4g та 3g, створюючи підключення до відповідних мобільних мереж.

 

Кишеньковий вай фай роутер 4g: переваги та недоліки

кишеньковий вай фай роутер

Переносні девайси для підключення до бездротового інтернету мають безліч переваг, серед яких:

 • можливість користуватися точкою доступу до глобальної мережі будь-де (у будь-якому місці, де є мобільний зв'язок обраного оператора);

 • сумісність з різними девайсами - смартфонами, планшетами, ноутбуками, комп'ютерами, телевізорами та іншими пристроями, які мають вбудований вай-фай модуль;

 • автономна робота за рахунок акумуляторної батареї без потреби підключатися до електромережі;

 • за допомогою мобільного роутера можна роздавати інтернет одразу кільком пристроям, що особливо зручно під час сімейного відпочинку або подорожі великою компанією;

 • завдяки легкій вазі та компактному розміру девайс зручно брати із собою у поїздки або просто носити в кишені протягом дня.

Сучасні моделі роутерів не позбавлені певних недоліків, серед яких можна виділити досить високу ціну.

 

Особливості вибору кишенькового роутера

Щоб вдало купити кишеньковий вай фай роутер 4g, варто ознайомитися з його характеристиками та оцінити їх на тлі своїх вимог. У будь-якому випадку при покупці враховуйте такі моменти:

 1. Мобільні мережі, які підтримує пристрій. Оптимальним варіантом стане роутер 4G, який забезпечить високошвидкісну передачу даних, і підтримуватиме мережі 3G.

 2. Стандарт вай-фай. Мобільний роутер повинен підтримувати найпоширеніші стандарти Wi-Fi (802.11b, a, g, n, ac).

 3. Діапазони робочої частоти маршрутизатора – 2,4 ГГц та 5 ГГц.

 4. Порти Ethernet. Краще купувати девайси з входом LAN, щоб мати можливість підключати кабельний інтернет.

Крім того, вибір роутера має визначатися його призначенням та особливостями використання. Так, для заміського будинку або дачі можна купити стаціонарний девайс, не сплачуючи за компактні розміри. А ось для поїздок та носіння із собою варто обирати кишенькову модель маршрутизатора.

Також важливо ознайомитись із картою покриття мобільного зв'язку та визначитися з вибором оператора. Потім переходьте до перегляду різних моделей роутерів - вивчіть їх характеристики та порівняйте між собою, враховуючи додаткові можливості, які можуть стати у нагоді.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner