Кошик
482 відгуків

Як посилити сигнал мобільного зв'язку та що для цього потрібно?

Як посилити сигнал мобільного зв'язку та що для цього потрібно?

За містом і великими населеними пунктами сигнал мобільного зв'язку стає слабшим, а часом зовсім пропадає. Це стає справжньою проблемою дачників, мешканців віддалених селищ, котеджних містечок. Як посилити сигнал мобільного зв'язку, щоб користування телефоном не псувало нерви, а давало бажаний результат? Репітер - спеціальний пристрій для посилення зв'язку, який чудово справляється з поставленим завданням.

 

Що таке репітер і як він працює?

Репітер – підсилювач мобільного зв'язку, який використовується для локального розширення зони покриття. Цей радіоелектронний пристрій здатний передавати сигнали з одного прийому до зони його слабкого надходження. Воно має таку конструкцію:

  • зовнішня антена, що знаходиться на вулиці;
  • сам підсилювач – репітер;
  • розподілювач потужності;
  • внутрішня антена у будинку;
  • комплект кабелів.

Ви запитаєте, як працює репітер? На даху будівлі чи фасаді монтується антена, яка наводиться на вежу мобільного оператора. Завдяки їй відбувається уловлювання сигналу з подальшою передачею по кабелю на підсилювач. На репітері відбувається його посилення та поширення на роподілювач потужності, що розподіляє сигнал на кімнатні пристрої. Прийом працює по всій площі приміщення, тому мобільні прилади функціонують без втрат.

схема роботи репітера

 

Як покращити мобільний зв'язок на дачі?

Мешканці заміських котеджів, дачники задаються питанням, як посилити сигнал стільникового зв'язку в місці, де він регулярно зникає? Якщо будинок розташований далеко від базової станції, рекомендується придбати підсилювач сигналу мобільного зв'язку, що функціонує на частоті 800МГц або 900МГц. Вона поширюється на дистанцію до 13 км, тому антена може її вловити. На 900 МГц функціонує багато операторів, завдяки посиленню є можливість покращити мобільний Інтернет 3G або 4G.

репітер для посилення мобільного зв'язку

Якщо ваш будинок знаходиться близько від станції, то мобільний зв'язок може функціонувати на робочій частоті 1800МГц або навіть 2100МГц. Це дозволить користувачам використовувати мобільні пристрої не тільки для розмов, а й для спілкування через високошвидкісний Інтернет.

 

Як посилити сигнал у багатоповерховому будинку?

Часом буває, що й у міському масиві зникає зв'язок – користувачі новобудов страждають від частих проблем із додзвоном. Це пов'язано з недорозвиненою інфраструктурою мобільних операторів, а також будматеріалами, що використовуються, потовщеними бетонними стінами.

Щоб у квартирі працював зв'язок, необхідно приєднати його високі частоти. Великі міста працюють із частотністю 3G та 4G, які доповнюють стандарти зв'язку GSM. Сучасні пристрої автоматично підключаються саме до цих частот. Знаючи, який краще купити репітер, кожен користувач може заощадити кошти. Адже якщо в будинку користувача функціонує зв'язок з частотою 1800 МГц, то купувати підсилювач сигналу, що підтримує іншу частотність, безглуздо.

Правильно підібраний GSM репітер дозволить назавжди забути про неякісний мобільний зв'язок. Частота сигналу в приміщенні визначається шляхом використання спеціального обладнання, це допоможе точніше підібрати та змонтувати підсилювач з необхідними показниками. Частоту можна визначати за допомогою смартфона самостійно. Після установки приладу, кожен користувач може визначити, як працює репітер стільникового зв'язку.

Для покупки корисного підсилювача достатньо заповнити заявку на сайті 4G-mereja або зателефонувати за вказаними телефонами. За потреби кваліфіковані менеджери нададуть вам вичерпну консультацію, допоможуть із вибором пристрою.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner