Кошик
481 відгук

Що краще вибрати – 4g модем чи роутер?

Що краще вибрати – 4g модем чи роутер?

Життя сучасної людини неможливо уявити без інтернету. При чому він потрібен завжди і скрізь – у магазині, на роботі, вдома. Що краще: 4G модем або роутер для комерційних приміщень та побутового використання? Прискорений технічний прогрес призвів до розвитку комп'ютерних технологій, завдяки яким з'явилися удосконалені девайси, нові програми та зросла продуктивність пристроїв. 4G mereja спробує розібратися у питанні докладніше.

 

Особливості роутера

роутер мобільного інтернету

Знаючи, що таке 4G роутер, кожен користувач підбере потрібний прилад для роздачі інтернету. Цей пристрій розподіляє між декількома девайсами трафік, який надходить з мережі.

Функції роутера виконуються згідно з відповідним алгоритмом.

1. Девайс оснащений електронною пам'яттю, в якій запрограмовано таблицю маршрутизації з мережевими адресами, масками, адресами шлюзу, інтерфейсом та метрикою.

2. Таблиця має шляхи до всіх приєднаних приладів.

3. До девайсу в мережі прокладається мінімальний шлях.

4. Періодично подається інформація для контролю наявності пристроїв у мережі.

За допомогою таблиці маршрутизації впродовж приєднання девайсів обробляється пакет відомостей. У класичному роутері вмонтовані роз'єми: power; порт WAN (мережевий кабель) та LAN (для підключення персонального комп'ютера). Виробники надають для користувачів маршрутизатор із вмонтованим модемом, що розподіляє та перетворює сигнали в цифрові.

Для чого потрібний 4G Wi-Fi роутер? Це модуль, який підтримує мобільне підключення до мережі. Після встановлення в роутер карти micro-SIM, що підтримує тарифний план, пристрій починає ловити мережу з найближчих вишок стільникового зв'язку та створює надійний сигнал Wi-Fi. Користувачі можуть ділитися ним з друзями.

 

Особливості та переваги модему

модем 4джи

Цей пристрій обробляє сигнали мережі та декодує їх. Вся інформація, що надходить з Інтернету, не розбірлива для девайсів, які використовуються юзерами. Модем допомагає передати читабельну інформацію у звичайному вигляді. З урахуванням конструктивних особливостей поділяється на 2 види:

  • ADSL з додатковим роз'ємом для підключення телефонної лінії;
  • Wi-Fi роутер.

Завдяки універсальності, користувач має один аксесуар замість двох. Він дозволяє виконати необхідні функції та забезпечити доступ до інформації мережі.

Що таке модем 4G? Це пристрій, що підключається через USB одного з гаджетів до мобільної мережі. Його передача здійснюється стандартно на SIM-карту, яка встановлюється в корпус модему по стільниковій лінії обраного оператора.

Користувачі повинні знати, у чому різниця між модемом та роутером, адже часто відбувається непорозуміння між цими назвами. Експерти радять користувачам звернути увагу на їх відмінності:

  • модем транслює сигнали на один пристрій, а роутер –  на декілька кілька приладів;
  • модем не має особистого IP, а маршрутизатор має IP-адресу.

Пристрої відрізняються різними принципами роботи. Зазвичай виробники створюють роутери, які мають вбудований Usb Модем 4G. Удосконалені ADSL-роутери приймають і відразу перетворюють сигнали, які надходять.

Знаючи, для чого потрібен 4G модем, покупцеві буде простіше визначитись із покупкою. Фахівці радять купувати роутер через його особливості, яких достатньо для того, щоб повноцінно роздавати мережу. Компанія 4G-mereja пропонує купити 4G роутер та модем за вигідними цінами з доставкою в будь-який регіон України. Якщо у вас ще залишилися питання, телефонуйте нашим кваліфікованим менеджерам для більш детальної консультації.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner