Сьогодні мобільна мережа практично повністю покриває всю територію країни: великі міста, автомобільні траси, малі населені пункти. І хоч мережа 4G функціонує давно, не завжди користувач отримує якісний сигнал та гарну швидкість. Вирішенням проблеми може стати локальне посилення сигналу. Сьогодні поговоримо про те, як вибрати антену для посилення 4G сигналу та на що звернути увагу.
Антена – пристрій для будь-якого передавального або приймаючого пристрою. Її завдання – приймати та посилювати потужність сигналу, робити його стійким. Щоб зрозуміти, що без 4g антени не обійтися, просто дайте стверджувальну відповідь на два пункти:
4G Wi-Fi роутер із зовнішньою антеною – це гарантія відмінної якості зв'язку та гарної швидкості сигналу. Така комбінація гаджетів в одному пристрої дозволяє приймати сигнал навіть малої потужності в будь-якому місці. Конструкція його складається з:
Те, яка антена краща для 4G модему, залежить від низки локальних чинників. Сигнал має подолати всі перешкоди, а підсилювач має допомогти йому у цьому.
Ви запитаєте, так як вибрати 4G антену, що буде відповідати вашим вимогам? Є низка важливих особливостей. Насамперед, стандарт роботи конкретного провайдера. На наступному етапі не завадить допомога професіоналів, адже потрібно врахувати природні перешкоди: рельєф місцевості, наявність лісу, віддаленість базової установки.
За функціонально-конструктивними особливостями антени ділять на:
1. Спрямовані. Назва пристрою вказує на основну характеристику: передача та прийом сигналу йде односпрямовано. Необхідне точне налаштування для максимально якісної роботи.
2. Всенаправлені (кругові). Як працює антена 4G цього типу? Головна характеристика – точне налаштування у бік базової станції не потрібне. Пристрій дає невеликий ступінь посилення, проте його можна використовувати в різних стандартах: GSM-1800, GSM-900, UMTS-2100, LTE2600, LTE1800.
3. Панельні. Найпоширеніший вид пристроїв із низки спрямованих. Мають широку діаграму спрямованості, широкосмугові моделі підтримують 3G, 4G, GSM.
4. Секційні. Дані підсилювачі частіше застосовують на станціях із широкою базою абонентів. Перевага - можливість експлуатації без додаткових засобів для захисту від грози в несприятливих кліматичних умовах.
5. Штирьові антени 4G - підвид кругових всеспрямованих. База приладу – жорсткий стрижень із металу (вібраційна асиметрична система). Діаграма прийому випромінювання круглої форми актуальна при посиленні мережі між рухомими об'єктами (авто), т.я. сигнал йде з усіх напрямків, і налаштування не потрібне.
6. Параболічні. Актуальні при великій відстані від вежі до користувача (понад 20 км). "Параболіки" бувають за типом конструкції офсетні, а також прямофокусні. Використовуються при необхідності через трудомісткість процесу встановлення.
Зробити правильний вибір антени допоможуть технічні консультанти магазину 4G-mereja.
Хочете якісний інтернет із гарною швидкістю? Звертайтесь до професіоналів! Переваги співпраці з нами – прямі поставки від виробника, прийнятні ціни, гарантія якості на всю продукцію, допомога досвідчених майстрів та оперативне виконання замовлення. Телефонуйте менеджерам або оформляйте онлайн.