Кошик
503 відгуків

Особливості вибору мобільного WiFi роутера

Особливості вибору мобільного WiFi роутера

Популярність мобільних вай-фай роуторів 3g і 4g зростає з року на рік. Причина стає підвищення мобільності українського населення, люди все частіше вирушають за кордон у подорожі і командирівки, а також поява стандартів бездротового швидкісного зв'язку LTE.

Багато віддають перевагу купити мобільний вай роутер, Щоб почуватись впевнено і комфортно у роботі або інших подорожах за кордон і по країні. Маючи джерело високошвидкісного інтернету, ви більше не будете прив'язані до Wi-Fi в готелі або кафе, що дозволить оперативно вирішувати будь-яке завдання. А вчасні справи це вже половина успіху. 

 

Як працює мобільний wi fi роутер?

Що таке мобільний wi-fi роутер? Як і звичайний роутер, портативний мобільний пристрій вміє роздавати інтернет. Різниця в тому, що воно не підключається до стаціонарного джерела, а працює від сим-карти

Мобільний роутер дозволяє мати особисте з’єднання за будь - яких обставин, а також роздавати інтернет іншим користувачам або пристроєм. За допомогою останнього пункту можна забезпечити всіх членів сім’ї сигналом, наприклад, на відпочинку чи на відпочинку. Крім того, ви можете відкрити собі доступ в мережу відразу на ноутбукі, смартфоні, планшеті та телевізорі.

 

Як вибрати мобільний роутер?

Якщо ви ще не вирішили, який вибрати пристрій, вам слід вказати такі критерії:

  1. Швидкість сигналу. Роутери з найбільшою швидкістю (300 мегабіт за секунду) дозволяють створити локальну мережу, але стоять недешево. Загалом, чим вище швидкість пристрою - тим краще, але співвідтворюйте цей показник з ціною.

  2. Швидкість поширення Wi-Fi. Якщо ви плануєте переглядати і завантажити відео, виберіть пристрій з модулями вай фай в діапазоні 5 ГГц.

  3. Кількість користувачів або пристрої, які потрібно забезпечити інтернетом. Якщо вам потрібен доступ до мережі, ви можете придбати не роутер, а мобільний модем. А ось для забезпечення інтернетом декількох людей, а також для отримання доступу з декількох різних пристроїв необхідний відповідний маршрутизатор.

  4. Порти LAN за допомогою кабельного з’ єднання з пристроями. Це корисний параметр, який допоможе стабілізувати інтернет в екстрених ситуаціях. Але мобільний роутер з такими портами коштуватиме дорожче.

  5. Ємність акумулятора. Від цієї характеристики залежить тривалість роботи в автономному режимі. Слід зазначити, що на час роботи впливають також інші фактори, наприклад, кількість підключених девайсів. або наявність дисплею на самому роутері. Якщо витрати заряду обіцяють бути інтенсивними, зверніть увагу на модель з потужними акумуляторами, які можуть працювати навіть як павер банки. З іншого боку, якщо роутер працює стаціонарно, йому не потрібно особливо потужної батареї, оскільки завжди можна змонтувати пристрій до мережі (за допомогою зарядки).

  6. Додаткові можливості. У роутері можуть бути додаткові порти і роз' єми - для карти пам' яті, USB і мікро-USB. Звичайно, вони є не в усіх моделях, тому варто вирішити наперед, наскільки потрібні ці параметри. Якщо ви часто перебуваєте в місцевості з поганим сигналом, виберіть модель з можливістю з’єднання зовнішньої потужної антени. Це зробить мобільний роутер відмінною альтернативою такого пристрою, як репітер мобільного зв’язку (підсилювач сигналів). До додаткових функцій можна віднести або наявність відсутності дисплея, який показує різні параметри - рівень заряду, характеристики сигналу, кількість підключених пристроїв та інше. За допомогою відповідного інтерфейсу ви зможете швидко і просто змінити ваш пароль. 

 

Скільки коштує мобільний вай роутер? 

Найперший спосіб визначити, які параметри та характеристики роутера мають значення для вас. Ціна залежить від багатьох факторів, якісь будуть корисні, але деякі з них будуть непотрібними, тому не варто за них платити. Цінність залежить від конкретної моделі, чим новіша вона, тим дорожче прилад. Скільки підтримується частотних діапазонів, є дисплів, яка є цим акумулятором, чи існують роз'єднані для з'єднання зовнішньої антени та інших пристроїв, чи підтримується MIMO - все це також впливає на ціну роутера.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner