Кошик
503 відгуків

Як вибрати 4g модем для мобільного інтернету?

Як вибрати 4g модем для мобільного інтернету?

З'єднання у глобальній мережі постійно зникає, а на перший план виходить бездротовий інтернет. Ноутбуки і планшети витісняють стаціонарні комп'ютери, а найпопулярнішими гаджетами стають смартфони - і це також впливає на доступність мобільних модемів.

Бездротовий інтернет відкриває безліч можливостей, які неможливо не оцінити. Це вільний доступ до глобальної мережі за будь-яких обставин, а також висока швидкість передачі даних. Удосконалюючи мобільні мережі, Інтернет стає дедалі зручнішим, а найбільше набуває 4G-модеми.

 

Що таке 4g модем і як він працює?

Бездротові мобільні пристрої, які забезпечують високу швидкість з’єднання, щороку вдосконалюються. Одним з таких вдосконалень є модем 4G. Цей пристрій працює як звичайна симка з попередньо заплаченим інтернетом. Принцип дії полягає в перетворенні електричних імпульсів у цифрові сигнали і навпаки. 

Як користуватися 4g модемом? Ви можете змонтувати його до смартфону, планшету або іншого пристрою, який відповідає роз' ємності. Багато моделей можуть виконувати роль роутера - забезпечити підключення до глобальної мережі іншими пристроями.

Модем 4G встановлюється в сам пристрій, зазвичай, через USB,що відрізняє його від маршрутизатора. Деякі речі працюють як міст, інші - можуть служити одночасно і роутером. 

 

Чому варто звернути увагу на 4g модеми?

как выбрать 4g модем

Основні переваги:

  1. Перш за все, це компактні розміри. Такий пристрій легко транспортувати - возити або носити з собою. Ви можете встановити його стаціонарно -  На роботі в офісі або вдома, а коли необхідно, брати в подорожі, подорожі, прогулянки або на природу.

  2. Більшість мобільних модемів универсальны по відношенню до батьківських і іноземних мобільних мереж. Можна купити стартовий пакет для 4g Києвстар, Водафон або Лайф - що вам більше подобається. Вирушаючи за кордон, ви теж не залишитеся без інтернету і не будете прив'язані до готельного вай-фаю. 

  3. Висока швидкість перенесення даних - Нічим не гірше дротових мереж. Пропускна здатність сучасних пристроїв коливається від 100 мегабіт за секунду до 150 мегабіт за секунду. Це дає можливість зручно спілкуватися в мережі, слухати музику, дивитися відео, грати в онлайн-гра. 

 

Як вибрати модем 4g: рекомендації

Коли ви обираєте, вам слід орієнтуватись на зручність використання, швидкість Інтернету, з' єднання з іншими пристроями. Такий девайс повинен бути надійним, практичним і бажано недорогим, але найважливіше в повній мірі виконувати свої функції.

Коли купуєте мобільний модем, звертайте увагу на:

  1. Стандарт зв' язку - це може бути 3G або 4G. Від вибраного стандарту буде залежати швидкість вашого інтернету. 

  2. Кількість користувачів інтернету. Якщо необхідно « передавати» сигнал іншим користувачам або мати доступ до мережі на декількох різних комп'ютерах, вибирайте модель з функцією вай-фай.

  3. Можливість встановлення інтенсивної антени. Якщо ви часто буваєте в районах з поганим сигналом, має сенс підключити антену - вона значно покращить зв'язок.

Який краще купити модем 4g: види в залежності від конструкції

Сучасні вироби можна розділити на моделі з прямим USB і поворотним. Перші зручно використовувати у стаціонарних пристроях – на телевізорі або персональному комп'ютері, другі – у поїздках при підключенні до ноутбука, планшета, смартфона.. 

4g модем під цією карту може мати різну вартість в залежності від новизни моделі, швидкості інтернету, наявності функцій вай-фая, можливості підключати антену та інших характеристик. 

У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати відповідну модель залежно від ваших запитів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner